Přečtěte si →Důležité← SB

Sandle + Yobling (1) {1.část}

14. září 2009 v 21:34 | Jordy |  Povídky moe
Aoj tg je to tady,omouvám se,že je tg děsně krátká,ale já teď vubec nestíhám :):(...Tg přeju pěkné čtení :)...Jednoho podzimního dne,když byla běžná denní směna došel Gil do zasedačky,kde seděli všichni kriminalisti až na Nicka…
,,Kde je Nick'',zeptal se Grissom hned po příchodu do zasedačky.,,Má nějaký problémy doma,do hodinky by měl být tady'',řekl Warrick.
,,Dobře'',řekl Gil a začal rozdávat práci…
,,Takže Saro vezmete si s Gregem na starost ten případ malé holčičky.
6 let,ztratila se včera asi kolem 6 hodin večer.''
,,Cath,Warricku vy si vezměte ten zastřelený pár - Daniel a Ella Goldnerrovi byli postřeleni dnes v 1 hodinu ráno na parkovišti u hotelu Dancing Star,muž mrtvý,žena to přežila a leží v nemocnici.''
V tom vešel do zasedačky udýchaný Nick.,,Promiň Gile menší problémy doma'',omluvil se Nick.
,,Jo nevadí,práce je stejně už rozdělená,takže stejně můžeš domů…''
,,Díky,Gile,máš to u mě.'',,Jasně,odpověděl Grissom.''


Když Sara s Gregem dorazili do domu,kde bydlela s rodiči 6-ti letá Kate Johnsová,uviděli tam pouze smutné rodiče,pár oken,schody a dveře.
,,Kde máte nábytek a ostatní věci''vyhrkl hned po příchodu Greg…zrovna se stěhujeme,a když se šla Kate rozloučit s jednou kamarádkou odvedle,už se nevrátila,řekla s brekem Matka.
,,Kdo bydlí ještě u sousedů?'',zeptala se tentokrát Sara.
,,Kromě kamarádky Kate,ještě její rodiče..nikdo jiný.''
,,A měla Kate hodně přátel?'' vyptávala se Sara dál.
,,Ano,byla to hodná a milá holka,nikdy by mě nenapadlo,že by…''nedokončila větu paní Johnsová.
,,Fajn,děkujeme vám…'' řekli kriminalisti a zavřeli za sebou dveře.


Mezitím došli Rick s Cath na místo činu. Parkoviště bylo uzavřené a byli na něm pouze Cath,Warrick, mrtvola pana Goldnerra a pár dalších kriminalistů.
,,Nebyl nejspíš z bohaté rodiny''mínila Cath. ,,Asi máš pravdu''dodal Warrick a oba se zadívali na jeho tělo,poté nafotili pár snímků a jeli do nemocnice,kde zrovna spala těžce raněná Ella. Kriminalisti dostali dovolení od doktora a vešli do pokoje. Hned poté co vešli je překvapilo to že na rozdíl od pana Goldnerra byla jeho žena ověšená krásnými šperky. A taky vypadala o dost "vznešeněj". V tom se Ella nečekaně probudila. Ihned ze se vyhrkla: ,,Kdo jste?'' ,,Kriminální policie Las Vegas''odvětila Cath. ,,Asi víte proč tu jsme''řekl Warrick. ,,Ano to vím''řekla pochmurně. Co je s Danem?''zeptala se Ella. ,,Je mrtvý''řekl docela tiše Rick. ,,Cože,co?''rozkřikla se a snažila se vstát z lůžka. "Ležte!"rozkřikla se Cathy. "Musím ho vidět!"zakřikla ji Ella. "Tady ho nenajdete,leží u nás na pitevně."řekl Warrick.
"Na pitevně?!"opakovala hystericky Ella. "To bude dobré,zavoláme ti doktora" řekla Cathy a snažila se ji udržet na lůžku. Povedlo se jí to. Zanedlouho došel doktor a uklidnil ji,mezitím Cath s Warrickem odešli z pokoje,následně nemocnice…


Ve své laboratoři zatím zkoumal ty své "mazlíčky" Gil. Zachvíli tam nečekaně došel Nick. ,,Co to máš?" ptal se Gila. ,,Rybenka skleníková" řekl Gil. "Zajímavý brouček" dodal docela ironicky Nick.
Po chvilce ticha ze sebe vydal Gil: "Předpokládám,že si nepřišel kvůli broukům. "Ne,to máš pravdu" přisvědčil Nick a začal jakoby přemýšlet. ,,Potřebuju dovolenou,asi tak dva týdny" řekl pomalu Nick. ,,Já wím,že…" nenechal ho větu doříct Gil. "Nicku,máš ji mít" řekl s menším úsměvem. "Dík,nechci si ulevit od práce,ale je toho na mě teď moc" neodpustil si dodat Nick a vzápětí s pozdravem odešel z laborky.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Cath s Warrickem zrovna seděli na lavičce nedaleko od parkoviště a oba bezmluvně koukali do země. ,,Až se po dvou,třech minutách ticha ozval Rick: ,,Měli bysme se zajít podívat na jeho tělo,určitě už něco našli. ,,Asi,máš pravdu" řekla Cathy. Zanedlouho dorazili na pitevnu. ,,Á jdete brzo,ještě tady toho moc nemám" řekl Robbins. ,,Jenom snad,že náboje pochází z velice vzácné zbraně,ale víc vám o tom poví Bobby."
Kriminalisti tedy zašly k Bobbym aby si vyslechli další zprávy…,,Jsme tu kvůli tomu zastřelenému páru." ,,Ano,ano vím''řekl Bobby. ,,Ta zbraň,kterou používal vrah je velmi vzácná a celorepublikově jsou vyráběny pouze tři kusy. Zbraň je také dost drahá,stojí kolem 100 000 $...a aby toho nebylo málo jako další zvláštnost je,že má pouze dva náboje a jak se už na pitevně zjistilo,oba náboje letěly do těla pana Goldnerra,takže paní Goldnerrová nebyla kulkou zasažena." V tom se na sebe Cath a Rick podívali a napadlo je oba to samé: Jak se teda Emma zranila? Že by jim lhala o tom že nebyla zasažena?


Mezitím zrovna šla Sara za Alem,aby zjistila něco o dalším případu,když ji v tom zastavil Greg. ,,Saro honem,našli tu holčičku." Sara se bez váhání otočila a vyrazila směrem,kterým šel Greg. ,,Co se sní stalo,kde je?" vyhrkla Sara hned jak doběhla Grega. ,,Je v pohodě'' řekl Greg.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 IONEL(Tvoje věrné SB) IONEL(Tvoje věrné SB) | Web | 14. září 2009 v 22:26 | Reagovat

wow..nevadí že je to krátký x) mě se to četlo fakt dobře a těším se na další dílek x)

2 Cathy Cathy | E-mail | Web | 15. září 2009 v 10:34 | Reagovat

Súhlas s IONEL .... teším sa na ďalší diel .... čítalo sa to vlastne samo ! :D

3 Jolka Tvoje→♥Sbéčko♥← Jolka Tvoje→♥Sbéčko♥← | Web | 15. září 2009 v 14:19 | Reagovat

první dílek bomba! xD honem další =)

4 Kathy Kathy | Web | 15. září 2009 v 16:49 | Reagovat

gilovi miláčci:-D jinak zajímavý díl...těším se na další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama